Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

e-mail nauczycieli

l.p

Nazwisko i imię

Adres e-mail

1

Abramczyk Anna

aabramczyk@zssmragowo.edu.pl

2

Dzięgielewska Katarzyna

kdziegielewska@zssmragowo.edu.pl

3

Bartosiewicz Julita

jbartosiewicz@zssmragowo.edu.pl

4

Bielska Magdalena

bielska@zssmragowo.edu.pl

5

Bogdanowicz Anna

bogdanowicz@zssmragowo.edu.pl

6

Bogucka Mirosława

mbogucka@zssmragowo.edu.pl

7

Cesarska Marta

cesarska@zssmragowo.edu.pl

8

Dymerska Marzena

dymerska@zssmragowo.edu.pl

9

Dzieńkowska Anna

dzienkowska@zssmragowo.edu.pl

10

Dzierzgowska-Bany Monika

mdzierzgowska@zssmragowo.edu.pl

11

Gromańska Anna

agromanska@zssmragowo.edu.pl

12

Janecka Dorota

janecka@zssmragowo.edu.pl

13

Janus Krystyna

krystynajanus@zssmragowo.edu.pl

14

Rakowska Ewa

erakowska@zssmragowo.edu.pl

15

Klimek Małgorzata

mklimek@zssmragowo.edu.pl

16

Krucyna Adriana

krucyna@zssmragowo.edu.pl

17

Kuc Bogusława

bkuc@zssmragowo.edu.pl

18

Marcinkjan Ewa

emarcinkjan@zssmragowo.edu.pl

19

Michalkiewicz Alicja

amichalkiewicz@zssmragowo.edu.pl

20

Michałowska Barbara

bmichalowska@zssmragowo.edu.pl

21

Mosak Agnieszka

mosak@zssmragowo.edu.pl

22

Rachwał Karolina

krachwal@zssmragowo.edu.pl

23

Narwojsz Małgorzata

mnarwojsz@zssmragowo.edu.pl

24

Nowak Magdalena

m.nowak@zssmragowo.edu.pl

25

Papiernik Janina

jpapiernik@zssmragowo.edu.pl

26

Piasta Iwona

ipiasta@zssmragowo.edu.pl

27

Pieczko Dorota

pieczko@zssmragowo.edu.pl

28

Pieńczykowska Beata

wicedyrektor@zssmragowo.edu.pl

29

Piotrowska Dorota

dpiotrowska@zssmragowo.edu.pl

30

Popowicz Mira

mpopowicz@zssmragowo.edu.pl

31

Przyborowska Beata

bprzyborowska@zssmragowo.edu.pl

32

Rawa Adriana

a.rawa@zssmragowo.edu.pl

33

Sendrowska-Kodź Jolanta

sendrowska@zssmragowo.edu.pl

34

Serowik Anna

serowik@zssmragowo.edu.pl

35

Stefanowicz Aneta

a.stefanowicz@zssmragowo.edu.pl

36

Szymborska Elżbieta

eszymborska@zssmragowo.edu.pl

37

Wojciechowska-Misiek Ewa

ewojciechowska@zssmragowo.edu.pl

38

Żytko Dorota

zytko@zssmragowo.edu.pl

39

Żuk Elżbieta

ezuk@zssmragowo.edu.pl

40

Bartniczak-Moroz Grażyna

bartniczak@zssmragowo.edu.pl

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-04-13 09:21przez:
Opublikowano:2021-04-13 07:59przez:
Zmodyfikowano:2022-09-27 07:50przez:
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie
Odwiedziny:3032

Rejestr zmian

  • [2022-09-27 07:50:27]budowa strony
  • [2022-03-04 12:08:40]nowy artykuł
  • [2021-10-21 07:58:24]nowa strona
  • [2021-08-31 22:02:46]budowa strony
  • [2021-04-16 19:49:07]budowa strony
  • [2021-04-13 10:15:11]budowa strony
  • [2021-04-13 09:19:18]budowa strony

Banery/Logo