.

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2023r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Takie  święto to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud i zaangażowanie w pracy.

W tym szczególnym dniu uczniowie wystąpili z programem artystycznym dla nauczycieli i pracowników szkoły. Występ pełen był humorystycznych akcentów, nie brakowało w nim także tanecznych popisów naszych wspaniałych uczniów. Uczniowie przygotowali piękne wiersze oraz życzenia. Jednym z punktów programu była ,,Moda dla nauczycieli”, gdzie nasi artyści zaprezentowali ubiór na cztery pory roku i mogli wykazać się swoim talentem aktorskim. Odbyły się także konkurencje ruchowe: nauczyciele kontra uczniowie, które zakończyły się remisem. Nauczycieli i pracownicy szkoły wykazali się także kreatywnością i humorem  podczas wykonywania zadania – niespodzianki .

Na zakończenie uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane laurki oraz upominki.

Informację przygotowała Magdalena Nowak

Metryczka