alt here Szkoła zawodowa

Spotkanie rodziców
Zajęcia grupowe

ZAJĘCIA GRUPOWE PROWADZONE METODĄ WERONIKI SHERBORNE

W kwietniu i maju 2014 r. w ramach zajęć wczesnego wspomagania rozwoju organizowanych w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Mrongowiusza 13 C odbył się cykl zajęć grupowych prowadzonych metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne z udziałem dzieci i ich rodziców/opiekunów prawnych. Celem zajęć było rozwijanie u dzieci ogólnej sprawności fizycznej, świadomości własnego ciała i orientacji w przestrzeni oraz kształtowanie umiejętności współdziałania z innymi osobami podczas aktywności ruchowej. Udział rodziców/opiekunów prawnych wraz z dziećmi w zajęciach prowadzonych metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne był okazją do wspólnych ćwiczeń, zabaw ruchowych. Przeprowadzone zajęcia sprzyjały nawiązywaniu bliskiego kontaktu z drugą osobą, motywowały uczestników do spontaniczności w działaniu.

Przeprowadzone zajęcia dostarczyły zarówno dzieciom jak i dorosłym wiele radości i nowych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałą atmosferę podczas zajęć - nauczyciele prowadzący zajęcia: J. Papiernik, A. Rawa, E. Szymborska

Informacje przygotowały: J. Papiernik, A. Rawa

informacje wprowadził K.Błachnio

Strona główna    Historia szkoły    O szkole    Rada pedagogiczna    Z życia szkoły    Publikacje nauczycieli    Kontakt