Granty oświatowe 2008/2009

Projekt - Program ekozespołów w mojej szkole

Projekt - Wesoła akademia artystyczna

Projekt - Komputer moim pomocnikiem

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Mrągowie świętowali Dzień Pracownika Domu Pomocy Społecznej

Dzień 21 listopada to wyjątkowa data dla Pracowników Domów Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Mrągowie . Z tej okazji w Zespole Szkół Specjalnych odbyło się uroczyste spotkanie, w którym udział wzięli dyrekcja, nauczyciele ,uczniowie oraz zaproszeni goście: Pani Dyrektor Domu Pomocy Społecznej i pracownicy. Tak jak w poprzednich latach tak i w tym roku przybyłych na uroczystość gości przywitała wicedyrektor ZSS Pani Barbara Michałowska i w imieniu swoim, nauczycieli i uczniów złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom Domu Pomocy Społecznej. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali występ pod tytułem: ,, Znane i lubiane nasze polskie seriale’’. I tak nie zabrakło Janosika, Czterech pancernych i psa, inżyniera Karwowskiego z Czterdziestolatka, Nikodema Dyzmy oraz Basieńki i Pana Tolibowskiego z Nocy i dni. Uczniowie wspaniale wcielali się w role bohaterów seriali a goście z radością oglądali swoich wychowanków w niebywałych odsłonach aktorskich. Innymi słowy wszyscy świetnie się bawili. Po tym występie uczniowie zaprezentowali się w dwóch tańcach do znanych przebojów. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Domu Pomocy Społecznej podziękowała nauczycielom i uczniom za wspaniały występ i wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu, szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności z okazji DNIA PRACOWNIKA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ wszystkim Pracownikom Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Mrągowie życzą: Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Mrągowie.

Koordynator spotkania: nauczycielka w ZSS - Mirosława Bogucka