Szkolne wieści
Karnawał 2010
"Mikołajki 2009"
"Dzieci- Dzieciom 2009"
"Być dla innych" - impreza charytatywna
Projekty realizowane w ramach grantów oświatowych

LAUREACI KONKURSÓW

ROK SZKOLNY 2009/2010

GRUDZIEŃ 2009 r.

W dniu 21.12.2009r. rozstrzygnięty został Powiatowy Konkurs Rękodzielniczy zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie. Wyróżnienie otrzymały nasze uczennice Renata G. i Joanna Ł. (zespół edukacyjno-terapeutyczny „A”). Prace przygotowane pod kierunkiem Pani G. Jurek

ROK SZKOLNY 2008/2009

KWIECIEŃ 2009 r.

"Zwierzęta i rośliny chronione występujące w mazurskich lasach" - konkurs plastyczny o tematyce przyrodniczej zorganizowany przez Wydział Ochrony Środowiska przy Starostwie Powiatowym w Mrągowie. Konkurs skierowany był do uczniów mieszkających na terenie powiatu mrągowskiego.
Uczniowie nasi zaangażowali się w wykonanie podjętego zadania i trud nasz się opłacił, bowiem dwóch uczniów Tomasz (zespół edukacyjno – terapeutyczny „C”) zajął III miejsce i otrzymał nagrodę w postaci odtwarzacza MP3 (ucznia przygotowała pani Mirosława Bogucka ) oraz uczennica Renata (zespół edukacyjno – terapeutyczny „A”), która otrzymała wyróżnienie i nagrodę w postaci dwóch przepięknie wydanych książek przyrodniczych (uczennicę przygotowała pani Grażyna Jurek ). Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w październiku 2010r. Miłą niespodzianką dla naszych uczniów był wspaniale wydany kalendarz na rok 2010 przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie, w którym znalazły się nagrodzone prace naszych uczniów. Organizatorom konkursu dziękujemy, a uczniom gratulujemy.

ROK SZKOLNY 2007/2008

MAJ 2008 r.

"Fotka mojego kotka" - Wojewódzki Konkurs Plastyczny. Wyróżnienia dla 4 uczniów z zespołów edukacyjno - terapeutycznych Pani M. Klimek i Pani B. Kuc

MAJ 2008r

"Doceń swój talent" - Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych w Olsztynie. Szkolny zespół teatralny "Figliki" (prowadzony przez Panie M. Narwojsz i B. Kuc) otrzymał wyróżnienie za animację i oprawę plastyczną.

KWIECIEŃ 2008  r.

"Szczytno 2008" - Wojewódzki Przegląd Szkolnych Teatrzyków Kukiełkowych w Szczytnie. Szkolne grupy teatralne "Figliki" (prowadzony przez Panie M. Narwojsz i B. Kuc) i "Bajdurki" (prowadzony przez Panie: M. Bogucką i G. Jurek) otrzymały wyróżnienia, zaś dwóch uczniów z zespołów eduk. - terapeutycz.  Paulina i Krzysztof otrzymało nagrody indywidualne dla najlepszych aktorów.

ROK SZKOLNY 2006 / 2007

MARZEC 2007 r.

" Oryginalny Stroik Wielkanocny" -  Powiatowy Konkurs Plastyczny zorganizowany
przez  redakcję Gazety Olsztyńskiej i Kuriera Mrągowskiego. Wyróżnienie grupowe
 otrzymane przez naszych uczniów: zespół edukacyjno-terapeutyczny "B" -
III gimnazjum  (praca wykonana pod opieką Pani  Grażyny Jurek)

STYCZEŃ 2007 r.

"Pakuj ekologicznie" - konkurs plastyczny zorganizowany przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej FOWJMiGW  w Giżycku  (styczeń 2007r.).

Laureaci z naszej szkoły to:
Tomasz T. (uczeń zespołu edukacyjno-terapeutycznego „B” - III gimnazjum ) otrzymał główną nagrodę w kategorii torba papierowa (praca wykonana pod kierunkiem Pani Grażyny Jurek)

Kamila G. (uczennica kl. III gimnazjum) otrzymała główną nagrodę w kategorii torba z tkaniny za funkcjonalność i estetykę (praca wykonana pod kierunkiem Pani Grażyny Jurek).

Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac zorganizowana będzie z początkiem lutego br. w Izbie Edukacji Przyrodniczo-Leśnej "Quercus" w Lesie Miejskim w Giżycku.

GRUDZIEŃ 2006 r.

"Zabawka ze skrawka" - Powiatowy Konkurs Rękodzielniczy  zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie.

Laureaci z naszej szkoły to:

zespół edukacyjno-terapeutyczny „C” - I gimnazjum (praca wykonana pod opieką Pani Mirosławy Boguckiej),

Tomasz T. (zespół edukacyjno-terapeutyczny „B” - III gimnazjum ) i Magda K. (zespół edukacyjno-terapeutyczny „C” - I gimnazjum) ( praca wykonana pod kierunkiem Pani Grażyny Jurek)

"Najbardziej oryginalna ozdoba ozdoba świąteczna" -  Powiatowy Konkurs Plastyczny zorganizowany przez  redakcję Gazety Olsztyńskiej i Kuriera Mrągowskiego

Wyróżnienia grupowe otrzymane przez naszych uczniów:

zespół edukacyjno-terapeutyczny „C” - I gimnazjum ( praca wykonana pod opieką Pani  Mirosławy Boguckiej),

zespół edukacyjno-terapeutyczny „B” - III gimnazjum (praca wykonana pod opieką Pani  Grażyny Jurek)

PAŹDZIERNIK 2006 r.

"Historia legendą malowana" - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych AMICUS.

Joanna Ł. (uczennica z zespołu edukacyjno-terapeutycznego"C") i Katarzyna D. (uczennica z zespołu edukacyjno-terapeutycznego"A")  otrzymały wyróżnienia

Laureatka Joanna pod opieką Pani Janiny Papiernik wykonała pracę plastyczną zainspirowaną legendą pt. "Czarownica znad Bełdan" zaś laureatka Katarzyna pod opieką Pani Magdaleny Nowak wykonała pracę zainspirowaną legendą "Królowa jezior".

„Jan Paweł II – Sługa Miłosierdzia” - Ogólnomiejski Konkurs Plastyczny zorganizowany podczas obchodów VI Dni Papieskich przez Komitet Organizacyjny Dni Papieskich w Mrągowie.

Tomasz T. (uczeń zespołu edukacyjno-terapeutycznego „B” - III Gimnazjum) otrzymał nagrodę za III miejsce w kategorii - gimnazja (praca wykonana pod opieką Pani Grażyny Jurek).

Nagrody specjalne grupowe otrzymali uczniowie z:

zespołu edukacyjno-terapeutycznego „A” - II gimnazjum (prace wykonane pod opieką Pani Alicji Deptuły),

zespołu edukacyjno-terapeutycznego „B” - III gimnazjum (prace wykonane pod kierunkiem Pani Sylwii Bałdygi i Pani Grażyny Jurek),

zespołu edukacyjno-terapeutycznego „C” - I gimnazjum (prace wykonane pod opieką Pani  Mirosławy. Boguckiej).

Informacje zredagowała i wprowadziła Janina Papiernik - administrator strony