Szkolne wieści
"Dzieci - Dzieciom 2009"
- spotkanie integracyjne
"Jak to z Babcią i Dziadkiem było"
- spotkanie integracyjne
"Warsztaty Wielkanocne 2009"
"Międzyszkolne kolędowanie 2008"
"Witamy w nowym budynku szkolnym"
"Dzień Pracownika DPS"
Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne
"Akordzik 2008"
"Być dla innych 2008"
PROJEKTY REALIZOWANE
W RAMACH GRANTÓW

LAUREACI KONKURSÓW

„Być dla innych – 2013 r.”

W dniu 17 marca 2013 r. nasza szkoła włączyła się w organizowaną po raz trzynasty w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie imprezę charytatywną „Być dla innych”.          Na scenie CKiT swoje umiejętności zaprezentowali artyści z mrągowskich placówek kulturalnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz szkół i przedszkoli. Wśród nich nie zabrakło również uczniów naszej szkoły. Grupa integracyjna "Zawsze razem" w skład której wchodzą nasi uczniowie i młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie w nowych zakupionych i zaprojektowanych przez nauczycielki koszulkach z logo "zawsze razem"wystąpili w przedstawieniu teatralnym pt. „Filmisie są wśród nas”. Była to premiera naszej autorskiej sztuki do której przygotowywaliśmy się na spotkaniach integracyjnych. Sztuka bardzo się podobała publiczności i nagrodzona została gromkimi brawami. Uczniowie nasi zaprezentowali się również w dwóch układach tanecznych do muzyki country i piosenki Janusza Laskowskiego – „Kolorowe Jarmarki”. Uczniowie występowali pod kierunkiem Mirosławy Boguckiej, Adriany Rawy oraz Ewy Gnozy. Podczas tegorocznej imprezy można było między innymi kupić różnorodne ozdoby świąteczne oraz poznać tajniki szermierki zdradzane przez zaproszonych paraolimpijczyków. Zebrane podczas imprezy pieniądze zostały przekazane na potrzeby wychowanków Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Mrągowie.

Informację przygotowały: Adriana Rawa i Mirosława Bogucka                                         (nauczyciele ZSS w Mrągowie)

informacje wprowadził K. Błachnio - administrator strony